27.9.2009 1. a 2. kolo
pořadatel: FBC Gang Bruntál
Sezóna 2009/2010
V letošní sezóně budeme hrát soutěž Moravskoslezská liga mužů. Zde naleznete aktuální výsledky, rozpis utkání a tabulku. Aktualizace bude probíhat vždy den, nejpozději 2 dny po odehrání příslušného kola.
Aktuální tabulka:
# | Družstvo | Z | V | R | P | B | BV | BO | BR |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
NS Ostrava
|
18 | 13 | 2 | 3 | 41 | 115 | 66 |
49
|
2. |
ČSKA Ostrava
|
18 | 10 | 3 | 5 | 33 | 67 | 55 |
12
|
3. |
TJ Stará Ves n/O Vosy
|
18 | 9 | 3 | 6 | 30 | 84 | 64 |
20
|
4. |
1. letka Sokol Ostrava Poruba
|
20 | 7 | 7 | 6 | 28 | 95 | 94 |
1
|
5. |
S.K. P.E.M.A. BCC Opava B
|
18 | 7 | 4 | 7 | 25 | 75 | 87 |
-12
|
6. |
1. FbK Eagles Orlová
|
18 | 7 | 3 | 8 | 24 | 85 | 73 |
12
|
7. |
1. SC WOOW Vítkovice B Mustang
|
18 | 7 | 3 | 8 | 24 | 75 | 67 |
8
|
8. |
Z.F.K. Petrovice B
|
18 | 8 | 0 | 10 | 24 | 76 | 93 |
-17
|
9. |
FBC GANG Bruntál
|
17 | 6 | 0 | 11 | 18 | 72 | 85 |
-13
|
10. |
IBK Tre Kronor Ostrava
|
17 | 5 | 3 | 9 | 18 | 54 | 79 |
-25
|
11. |
FBC Vipers Ostrava
|
18 | 6 | 0 | 12 | 18 | 69 | 104 |
-35
|
Kanadské bodování soutěže:
# | Jméno | Družstvo | Z | B | A | KB |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomáš Lichnovský | NS Ostrava | 15 | 26 | 8 | 34 |
2. | Lukáš Hyneček | TJ Stará Ves n/O Vosy | 14 | 25 | 9 | 34 |
3. | Marek Dzierža | S.K. P.E.M.A. BCC Opava B | 17 | 20 | 9 | 29 |
4. | Tomáš Mec | 1. letka Sokol Ostrava Poruba | 18 | 14 | 14 | 28 |
5. | Jiří Ševčík | TJ Stará Ves n/O Vosy | 16 | 18 | 9 | 27 |
6. | Tomáš Solný | S.K. P.E.M.A. BCC Opava B | 15 | 10 | 16 | 26 |
7. | Robert Pifka | NS Ostrava | 15 | 9 | 16 | 25 |
8. | Michal Starostka | 1. FbK Eagles Orlová | 12 | 18 | 6 | 24 |
9. | Jiří Mareš | Z.F.K. Petrovice B | 12 | 11 | 13 | 24 |
10. | Petr Blahovec | NS Ostrava | 13 | 15 | 8 | 23 |
Rozpis zápasů a výsledky FBC Gang Bruntál (výsledky všech zápasů):
Časy zápasů budou průběžně doplňovány.
09:00 1. FbK Eagles Orlová - FBC Gang Bruntál 5:1
12:45 FBC Gang Bruntál - S.K. P.E.M.A. BCC Opava B 6:7
12:45 FBC Gang Bruntál - S.K. P.E.M.A. BCC Opava B 6:7
10.10.2009 3. a 4. kolo
pořadatel: IBK Tre Kronor Ostrava
pořadatel: IBK Tre Kronor Ostrava
10:15 TJ Stará Ves n/O Vosy - FBC GANG Bruntál 3:4
14:00 FBC GANG Bruntál - IBK Tre Kronor Ostrava 2:1
14:00 FBC GANG Bruntál - IBK Tre Kronor Ostrava 2:1
1.11.2009 5. a 6. kolo
pořadatel: Z.F.K. Petrovice B
pořadatel: Z.F.K. Petrovice B
10:15 FBC GANG Bruntál - 1. letka Sokol Ostrava Poruba 9:2
14:00 1. SC WOOW Vítkovice B Mustang - FBC GANG Bruntál 7:4
14:00 1. SC WOOW Vítkovice B Mustang - FBC GANG Bruntál 7:4
22.11.2009 7. a 8. kolo
pořadatel: S.K. P.E.M.A. BCC Opava B
pořadatel: S.K. P.E.M.A. BCC Opava B
11:00 FBC GANG Bruntál - 1. FbK Eagles Orlová 2:8
13:30 ČSKA Ostrava - FBC GANG Bruntál 4:2
13:30 ČSKA Ostrava - FBC GANG Bruntál 4:2
12.12.2009 9. a 10. kolo
pořadatel: NS Ostrava
pořadatel: NS Ostrava
10:15 NS Ostrava - FBC GANG Bruntál 4:3
12:45 1. letka Sokol Ostrava Poruba - FBC GANG Bruntál 5:6
12:45 1. letka Sokol Ostrava Poruba - FBC GANG Bruntál 5:6
16.1.2010 11. a 12. kolo
pořadatel: Z.F.K. Petrovice B
pořadatel: Z.F.K. Petrovice B
10:15 FBC GANG Bruntál - 1. SC WOOW Vítkovice B Mustang 6:5
14:00 IBK Tre Kronor Ostrava - FBC GANG Bruntál 3:6
14:00 IBK Tre Kronor Ostrava - FBC GANG Bruntál 3:6
13.2.2010 13. a 14. kolo
pořadatel: FBC GANG Bruntál
pořadatel: FBC GANG Bruntál
09:00 FBC GANG Bruntál - Z.F.K. Petrovice B 3:7
11:30 S.K. P.E.M.A. BCC Opava B - FBC GANG Bruntál 8:6
11:30 S.K. P.E.M.A. BCC Opava B - FBC GANG Bruntál 8:6
27.2. - 28.2.2010 15. a 16. kolo
FBC Gang Bruntál má volný termín.
FBC Gang Bruntál má volný termín.
21.3.2010 17. a 18. kolo
pořadatel: 1. letka Sokol Ostrava Poruba
pořadatel: 1. letka Sokol Ostrava Poruba
IBK Tre Kronor Ostrava - FBC GANG Bruntál -:-
FBC GANG Bruntál - NS Ostrava 5:6
FBC GANG Bruntál - NS Ostrava 5:6
11.4.2010 19. a 20. kolo
pořadatel: IBK Tre Kronor Ostrava
pořadatel: IBK Tre Kronor Ostrava
Z.F.K. Petrovice B - FBC GANG Bruntál 4:2
FBC GANG Bruntál - FBC Vipers Ostrava 5:6
FBC GANG Bruntál - FBC Vipers Ostrava 5:6
25.4.2010 21. a 22. kolo
pořadatel: 1. FbK Eagles Orlová
pořadatel: 1. FbK Eagles Orlová
8:00 FBC GANG Bruntál - TJ Stará Ves n/O Vosy -:-
10:30 FBC GANG Bruntál - ČSKA Ostrava -:-
10:30 FBC GANG Bruntál - ČSKA Ostrava -:-
Rozpis všech zápasů stahujte zde. Předpis povinností týkající se pořádajících týmu zde.