28.9.2008 1. a 2. kolo
pořadatel: FBC Gang Bruntál
Sezóna 2008/2009
V letošní sezóně budeme hrát soutěž Moravskoslezská liga mužů. Zde naleznete aktuální výsledky, rozpis utkání a tabulku. Aktualizace bude probíhat vždy den, nejpozději 2 dny po odehrání příslušného kola.
Konečná tabulka:
# | Družstvo | Z | V | R | P | B | BV | BO | BR |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
FBC Pepino Ostrava B
|
20 | 14 | 2 | 4 | 44 | 108 | 66 |
42
|
2. |
1. SC Bohumín ´98
|
20 | 13 | 4 | 3 | 43 | 91 | 67 |
24
|
3. |
ČSKA Ostrava
|
20 | 10 | 4 | 6 | 34 | 88 | 78 |
10
|
4. |
1. FbK Eagles Orlová
|
20 | 9 | 2 | 9 | 29 | 76 | 77 |
-1
|
5. |
FBC GANG Bruntál
|
20 | 9 | 2 | 9 | 29 | 81 | 94 |
-13
|
6. |
FBC Vipers Ostrava
|
20 | 8 | 4 | 8 | 28 | 84 | 72 |
12
|
7. |
Z.F.K. Petrovice B
|
20 | 8 | 2 | 10 | 26 | 74 | 74 |
0
|
8. |
1. SC SSK Vítkovice B Mustang
|
20 | 8 | 2 | 10 | 26 | 85 | 77 |
8
|
9. |
IBK Tre Kronor Ostrava
|
20 | 8 | 1 | 11 | 25 | 85 | 107 |
-22
|
10. |
1. letka Sokol Ostrava Poruba
|
20 | 6 | 2 | 12 | 20 | 74 | 83 |
-9
|
11. |
Sborná Bílovec
|
20 | 4 | 1 | 15 | 13 | 75 | 126 |
-51
|
Kanadské bodování soutěže:
# | Jméno | Družstvo | Z | B | A | KB |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kamil Kadlčík | FBC GANG Bruntál | 18 | 21 | 12 | 33 |
2. | Ivoš Duksa | ČSKA Ostrava | 18 | 20 | 11 | 31 |
3. | Marek Bober | IBK Tre Kronor Ostrava | 18 | 21 | 7 | 28 |
4. | Petr Kameník | 1. SC Bohumín ´98 | 18 | 14 | 14 | 28 |
5. | Dalibor Ondruch | FBC Pepino Ostrava B | 18 | 14 | 13 | 27 |
6. | Adam Kožina | FBC GANG Bruntál | 18 | 9 | 17 | 26 |
7. | Tomáš Krásný | 1. SC SSK Vítkovice B Mustang | 17 | 14 | 11 | 25 |
8. | Michal Starostka | 1. FbK Eagles Orlová | 20 | 17 | 7 | 24 |
9. | Jan Nekula | FBC Pepino Ostrava B | 18 | 9 | 15 | 24 |
10. | Tomáš Helis | 1. FbK Eagles Orlová | 18 | 6 | 17 | 23 |
Rozpis zápasů a výsledky FBC Gang Bruntál (výsledky všech zápasů):
Časy zápasů budou průběžně doplňovány.
09:00 FBC Vipers Ostrava - FBC Gang Bruntál 7:10
12:30 FBC Gang Bruntál - Sborná Bílovec 4:2
12:30 FBC Gang Bruntál - Sborná Bílovec 4:2
19.10.2008 3. a 4. kolo
pořadatel: FBC Pepino Ostrava B
pořadatel: FBC Pepino Ostrava B
09:15 1. letka Sokol Ostrava Poruba - FBC GANG Bruntál 3:3
13:00 FBC GANG Bruntál - FBC Pepino Ostrava B 3:8
13:00 FBC GANG Bruntál - FBC Pepino Ostrava B 3:8
9.11.2008 5. a 6. kolo
pořadatel: 1. SC Bohumín ´98
pořadatel: 1. SC Bohumín ´98
15:45 FBC GANG Bruntál - 1. FbK Eagles Orlová 4:8
19:30 1. SC SSK Vítkovice B Mustang - FBC GANG Bruntál 1:3
19:30 1. SC SSK Vítkovice B Mustang - FBC GANG Bruntál 1:3
23.11.2008 7. a 8. kolo - POZOR předehrává se 11.10.2008!!!
pořadatel: Sborná Bílovec
pořadatel: Sborná Bílovec
11:30 FBC GANG Bruntál - FBC Vipers Ostrava 4:3
14:00 ČSKA Ostrava - FBC GANG Bruntál 2:2
14:00 ČSKA Ostrava - FBC GANG Bruntál 2:2
20.12.2008 9. a 10. kolo
pořadatel: Z.F.K. Petrovice B
pořadatel: Z.F.K. Petrovice B
10:15 Z.F.K. Petrovice B - FBC GANG Bruntál 6:3
12:45 1. FbK Eagles Orlová - FBC GANG Bruntál 4:6
12:45 1. FbK Eagles Orlová - FBC GANG Bruntál 4:6
11.1.2009 11. a 12. kolo
pořadatel: 1. SC Bohumín ´98
pořadatel: 1. SC Bohumín ´98
10:15 FBC GANG Bruntál - 1. SC SSK Vítkovice B Mustang 5:3
14:00 IBK Tre Kronor Ostrava - FBC GANG Bruntál 7:3
14:00 IBK Tre Kronor Ostrava - FBC GANG Bruntál 7:3
31.1.2009 13. a 14. kolo - pozor přesunuto z 1.2.2009!
pořadatel: FBC GANG Bruntál
pořadatel: FBC GANG Bruntál
14:15 FBC GANG Bruntál - 1. SC Bohumín ´98 3:6
18:00 Sborná Bílovec - FBC GANG Bruntál 2:3
18:00 Sborná Bílovec - FBC GANG Bruntál 2:3
22.2.2009 15. a 16. kolo
FBC Gang Bruntál má volný termín.
FBC Gang Bruntál má volný termín.
15.3.2009 17. a 18. kolo - dohrávka 21.3.2009
pořadatel: 1. FbK Eagles Orlová
pořadatel: 1. FbK Eagles Orlová
09:00 FBC Pepino Ostrava B - FBC GANG Bruntál 6:4
19:00 FBC GANG Bruntál - Z.F.K. Petrovice B 2:6
19:00 FBC GANG Bruntál - Z.F.K. Petrovice B 2:6
5.4.2009 19. a 20. kolo
pořadatel: FBC Pepino Ostrava B
pořadatel: FBC Pepino Ostrava B
11:30 1. SC Bohumín ´98 - FBC GANG Bruntál 8:6
14:00 FBC GANG Bruntál - IBK Tre Kronor Ostrava 7:5
14:00 FBC GANG Bruntál - IBK Tre Kronor Ostrava 7:5
26.4.2009 21. a 22. kolo
pořadatel: FBC Vipers Ostrava
pořadatel: FBC Vipers Ostrava
09:00 FBC GANG Bruntál - 1. letka Sokol Ostrava Poruba 4:3
11:30 FBC GANG Bruntál - ČSKA Ostrava 2:4
11:30 FBC GANG Bruntál - ČSKA Ostrava 2:4
Rozpis všech zápasů stahujte zde. Předpis povinností týkající se pořádajících týmu zde.