The Gang vs. Hutututu

21.04.2007 00:00
Dnes se odehrála florbalová "bitva" mezi The Gang a Hutututu Rýmařovské florbalové ligy. Oba týmy nastoupily do hry s chutí a inicativou,nicméně The Gang ukázal již od začátku zápasu sve kombinační akce a Hutututu přehrával.

Za to, že první třetina skončila 2:2, může pouze smůla při zakončování akcí, zejména Adamu Kožinovi se lepila na čepel. Ve druhé třetině se kluci už rozjeli a ačkoliv celý zápas provázel orchestr nastřelených tyček a břeven, začali padat krásné góly.

Vytkl bych snad jen dvě chybičky v obraně, způsobené Radimem Obuchaničem (nešťastně tečovaný míč přeloboval gólmana a spadl do sítě) a Tomášem Skřehotem - opět chybné rozehrání za brankou, které společně s brankářem Jiřím Snášelem zažehnali. Bylo k vidění i ukázkově zahrané oslabení. Gratuluji Carlosovi k prvnímu gólu v barvách The Gang.

Zápas skončil 11:4 a bylo vcelku na co koukat. Pro mé fanynky bych rád dodal,že v sobotu 28.4.2007 se na semifinále objevím v kleci asi i já ;)