Easter Cup v Karlovicích

22.03.2008 00:00

V sobotu ráno se část našeho týmu vydala na turnaj do Karlovic! V tamnější malé tělocvičně se hrálo pouze 3+1 a 2x6 minut. Nedělali jsme si žádné velké ambice, přesto nás většina týmů asi považovala za favority!

Ve skupině jsme nejdříve hladce porazili tým z Vrbna 7:1, potom prohráli s asi nejsilnějším mužstvem Orcy Krnov (postavili 3 týmy) Kosmonauty 3:2 na nájezdy. Dále jsme porazili spřátelený tým Bruntálních Křemílků a také mužstvo ze Světlé Hory S.W.E.T. Právě porážka na nájezdy nás zařadila na druhé místo ve skupině a to pro nás znamenalo nutnost hrát čtvrtfinále (první tým ze skupiny šel rovnou do semifinále).

Ve čtvrtfinále jsme narazili na další tým Orcy a to na juniory dopúlněné jejich trenérem a zkušeným gólmanem Radkem Černým (ano je to bratr našeho nejvíc nejlepšího kámoše a obránce Pepy :-) ). Do té doby solidně pískající rozhodčí z Krnova (!!!) Milan začal zcela očividně a nepochopitelně náš tým vylučovat za běžné a také za vymyšlené zákroky. Snažil se opravdu hodně pomáhat našemu soupeři. Přesto jsme po několika pěkných akcích výhru strhli na naši stranu a zvítězili jsme 4:1.

V semifinále jsme opět narazili na krnovské Kosmonauty. Tým, který si dělal asi největší zálusk na celkové vítězství hrál opravdu dobře, ale místy také zbytečně tvrdě. Prohrávali jsme 0:1 po neuvěřitelně tvrdé, přesné a dalekonosné střele, ale pokračovali jsme v naší kombinační hře a zápas otočili na 3:1. Zvlášť poslední Kikeho gól byl výstavní. Kosmonauti byli průběhem dost zaskočeni a snažili se střílet snad ze všech možných i nemožných pozic, skórovat se jim povedlo ale až 30 sekund před koncem a vyrovnat už nestačili. Vítězství nás posunulo do finále a naopak krnovští ze sebe nedokázali setřást zklamání a prohráli i zápas o třetí místo s ten den skvěle hrajícím týmem Břidličné The Boom!

Finále se hrálo ve velmi bouřlivé atmosféře, za kterou musíme poděkovat hráčům The Boom! Fandili nám opravdu hlasitě a také Hanča a Mara (malý Carlos) se nenechali zahanbit. Hráli jsme proti třetímu týmu Orcy a ten nesl jméno Cosa Nostra. Zápas byl vyrovnaný, šance se střídali na obou stranách. Krnovské několikrát velmi dobře podržel gólman. Čtyři minuty před koncem po závaru před naší brankou padl do naší sítě vcelku nešťastný gól. Prohrávali jsme 0:1 a snažili se ještě rychle alespoň vyrovnat. Bohužel se již projevila únava z celého dne a naše akce nebyli dostatečně rychlé. Přesto jsme ještě nastřelili břevno a tyčku. Po chybě gólmana (mě), který nevyběhl před koncem zápasu z brány jsme přišli i o možnost závěrečného tlaku z power play, a tak jsme nakonec smolně podlehli o jediný gól.

Druhé místo bylo chvilku zklamáním, ale nakonec převládla dobrá nálada a spokojenost. Individuálně byli oceněni Kike jako nejlepší hráč turnaje a také Pepa Černý jako nejlepší nahrávač. Děkujeme pořadatelům za dobře zvládnutý průběh a hlavně za luxusní dobře zásobený bufet. Příště pokud bude možnost se určitě znovu rádi zúčastníme!

Sestava Bruntálu: Jan Procházka, Jiří Snášel, Lukáš Hoško, Adam Kožina, Radim Obuchanič Josef Černý, Zbyněk Vojtek

 

Komentář k zápasu pro Vás napsal Špacír!
Zpět

Vyhledávání

© 2008 Made by spacirx.