22.9.2007 1. a 2. kolo
pořadatel: TJ Sokol Dolní Domaslavice
Sezóna 2007/2008
Naše první sezóna skončila a náš tým se hned mohl radovat z postupu, skončili jsme na druhém místě celkově a protože Letka Poruba nemohla postoupit výše kvůli tomu, že její A tým hraje právě tu vyšší soutěž, mohli jsme se radovat. MS přebor divize C jsme absolvovali s parádní bilancí 17 vítězství z 22 zápasů. Na tomto místě naleznete naše výsledky a konečnou tabulku soutěže.
Konečná tabulka:
|
Rozpis zápasů a výsledky FBC Gang Bruntál (výsledky všech zápasů):
10:10 FBC GANG Bruntál - TJ Sokol Šenov Slavia Havířov B 6:5
12:30 RH Piving - FBC GANG Bruntál 4:4
12:30 RH Piving - FBC GANG Bruntál 4:4
14.10.2007 3. a 4. kolo
pořadatel: FBC GANG Bruntál
pořadatel: FBC GANG Bruntál
09:00 FBC GANG Bruntál - 1. FBK Rožnov p/R B 3:2
12:30 TJ Sokol Dolní Domaslavice - FBC GANG Bruntál 1:4
12:30 TJ Sokol Dolní Domaslavice - FBC GANG Bruntál 1:4
27.10.2007 5. a 6. kolo
pořadatel: 2. letka Sokol Ostrava Poruba B
pořadatel: 2. letka Sokol Ostrava Poruba B
14:50 FBC GANG Bruntál - 1. ODKVĚT Hrabov 7:3
18:20 2. letka Sokol Ostrava Poruba B - FBC GANG Bruntál 7:3
18:20 2. letka Sokol Ostrava Poruba B - FBC GANG Bruntál 7:3
18.11.2007 7. a 8. kolo
pořadatel: S.K. P.E.M.A. Opava B
pořadatel: S.K. P.E.M.A. Opava B
08:30 S.K. P.E.M.A. Opava B - FBC GANG Bruntál 1:4
12:00 FBC GANG Bruntál - FBC Vlašák ZŠ Bohuslavice 3:5
12:00 FBC GANG Bruntál - FBC Vlašák ZŠ Bohuslavice 3:5
16.12.2007 9. a 10. kolo
pořadatel: TJ Sokol Šenov Slavia Havířov B
pořadatel: TJ Sokol Šenov Slavia Havířov B
14:40 FBK HELLO Ostrava - FBC GANG Bruntál 3:13
18:10 FBC GANG Bruntál - TJ Sokol Dolní Domaslavice 10:2
18:10 FBC GANG Bruntál - TJ Sokol Dolní Domaslavice 10:2
20.1.2008 11. a 12. kolo
pořadatel: FBC GANG Bruntál
pořadatel: FBC GANG Bruntál
9:00 FBC GANG Bruntál - S.K. P.E.M.A. Opava B 5:5
14:50 FBC Fermenté Bohumín - FBC GANG Bruntál 2:3
14:50 FBC Fermenté Bohumín - FBC GANG Bruntál 2:3
9.2.2008 13. a 14. kolo
pořadatel: FBK HELLO Ostrava
pořadatel: FBK HELLO Ostrava
10:50 FBK Rafani Ostrava - FBC GANG Bruntál 1:2
13:10 FBC GANG Bruntál - 2. letka Sokol Ostrava Poruba B 3:1
13:10 FBC GANG Bruntál - 2. letka Sokol Ostrava Poruba B 3:1
2.3.2008 15. a 16. kolo
pořadatel: 1. FBK Rožnov p/R B
pořadatel: 1. FBK Rožnov p/R B
17:40 FBC GANG Bruntál - RH Piving 5:5
20:00 TJ Sokol Šenov Slavia Havířov B - FBC GANG Bruntál 0:3
20:00 TJ Sokol Šenov Slavia Havířov B - FBC GANG Bruntál 0:3
15.3.2008 17. a 18. kolo
pořadatel: 1. ODKVĚT Hrabová
pořadatel: 1. ODKVĚT Hrabová
10:30 1. ODKVĚT Hrabová - FBC GANG Bruntál 2:9
14:15 FBC GANG Bruntál - FBK Rafani Ostrava 2:1
14:15 FBC GANG Bruntál - FBK Rafani Ostrava 2:1
30.3.2008 19. a 20. kolo
pořadatel: FBC Vlašák ZŠ Bohuslavice
pořadatel: FBC Vlašák ZŠ Bohuslavice
12:20 FBC Vlašák ZŠ Bohuslavice - FBC GANG Bruntál 3:5
14:40 FBC GANG Bruntál - FBC Fermenté Bohumín 6:2
14:40 FBC GANG Bruntál - FBC Fermenté Bohumín 6:2
12.4.2008 21. a 22. kolo
pořadatel: FBK HELLO Ostrava
pořadatel: FBK HELLO Ostrava
8:00 1. FBK Rožnov p/R B - FBC GANG Bruntál 4:7
11:45 FBC GANG Bruntál - FBK HELLO Ostrava 7:2
11:45 FBC GANG Bruntál - FBK HELLO Ostrava 7:2
Rozpis všech zápasů stahujte zde. Předpis povinností týkající se pořádajících týmu zde.